Neoprenska kapa O'Neill s šildom, 2mm


Velikost : XS
Znižana cena29,95 €
Samo še 3 kosi na zalogi
Že od 0.00 EUR / mesec z obročnim odplačevanjem Leanpay.

Osebni prevzem je na voljo v Bananaway - Ljubljana

Običajno pripravljeno v 24 urah

Neoprenska kapa O'Neill s šildom

Neoprenska kapa O'Neill s šildom, 2mm

XS

Bananaway - Ljubljana

Na voljo za osebni prevzem, Običajno pripravljeno v 24 urah

Podmilščakova ulica 46
1000 Ljubljana
Slovenija

+38669809274

Neoprenska kapa O'Neill s šildom


Neoprenska kapa O'Neill s šildom je super izbira za vodne športe v zmernih do hladnih razmerah. Narejena je iz O’Neillovega Fluidflex neoprenskega materiala, ki je zelo raztegljiv in zato udoben.

Neoprenska kapa O'Neill s šildom ima zip vrvico s katero lahko kapo pritrdimo na neoprensko obleko, da je ne izgubimo niti pri najhujših padcih.

Tvojo glavo bo ogrela in jo zaščitila pred soncem in vetrom. Na voljo je v treh velikostih, da lahko izbereš tisto, ki ti najbolj ustreza.

TEHNOLOGIJA O'NEILL


Fluidflex™  je O’Neillov visoko raztegljiv in izjemno udoben neoprenski material, ki ima faktor raztegljivosti kar 100%, kar pomeni da se lahko raztegne kar na dvakratno dolžino, zaradi česar se izjemno dobro prilega telesu.