Veslo za sup kajak Adventum, 4 delno
Ocenjeno z 4.80 od 5 na podlagi ocene 5 strank
(5 mnenj strank)- Vsestransko veslo za začetnike z dvojno lopatko.
- 4-delno veslo.
- Držalo iz aluminija n in lopatki iz najlona.
- Nastavljivost v višino: 180 – 220 cm.
59,00 € Izvirna cena je bila: 59,00 €.44,25 €Trenutna cena je: 44,25 €.
Ni na zalogi
Ogled v trgovini v Ljubljani
Vse izdelki v spletni trgovini so na zalogi in si jih lahko ogledaš v fizični trgovini za Bežigradom v Ljubljani (zemljevid). Pri izbiri ti svetujemo izkušeni inštruktorji supanja.
Brezplačna dostava nad 50€
Pri nakupu nad 50€ ti dostavo krije Bananaway.
Pri tebi naslednji dan
Naročilo oddano do 12. ure je pri tebi naslednji delovni dan.
KOMU JE NAMENJENO VESLO ZA SUP KAJAK ADVENTUM ALU Z DVOJNO LOPATKO?
Veslo za sup kajak z dvojno lopatko je narejeno iz kombinacije aluminija in najlona. Primerno je za suparje začetnike.
Je lažje od večine začetnih vesel in izjemno trpežno, tako da je pogosto tudi izbira družin. Zaradi dvojne lopatke je primerno za veslanje v sedečem položaju.
KOMBINACIJA MATERIALOV
Kombinacija držala iz aluminija in lopatke iz najlona je ena najbolj vzdržljivih in dobra alternativa za težja vesla iz serije Alloy.
Držalo iz aluminija omogoča dober oprijem in lahkoten zaveslaj, kar je idealno za veslanje na daljših razdaljah.
Najlon je eden najbolj vzdržljivih materialov in lopatko naredi trdno in odporno na raznovrstne udarce.
4-DELNO POTOVALO VESLO ZA SUP KAJAK
Veslo za sup kajak z dvojno lopatko je iz štirih delov – lahko se nastavi po višini, hkrati pa se držalo razstavi na dva dela, kar pomeni, da celotno veslo lahko pospravimo v torbo skupaj s supom.
Ročaj vesla lahko zamenjamo s priloženo lopatko in veslo uporabljamo v sedečem položaju.
5 mnenj za Veslo za sup kajak Adventum, 4 delno
Podaj mnenje
Robi –
Enostavno prilagajanje
Tilen –
Super.
Roman Hozjan –
Veslo ok, ampak sem 3/4 izgubil včeraj na Šmartinskem jezeru
Simon g. –
Odlično
Boštjan Petan –